Dobra zabawa podczas Dnia dziecka w Złotej

20180601_190708

W piątek, 1 czerwca odbył się mecz z okazji Dnia Dziecka Rodzice vs Dzieci. Naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Złotej z rocznika 2008/2009 wraz z trenerami oraz rodzice zawodników wraz z rodzeństwem.

Mecz był zacięty, a wynik do ostatniego gwizdka był na pograniczu remisu. Bramkę dającą remis i rzuty karne strzelili chłopcy w ostatniej minucie meczu. Po emocjonujących rzutach karnych zwycięsko wyszli zawodnicy Złotej wraz z trenerami. Rodzice już zapowiadają, że lepiej przygotują się fizycznie do następnego spotkania, ale muszą pamiętać, że nasi zawodnicy także podniosą swoje umiejętności. Za rok zobaczymy kto wygra.

Po meczu na chłopców czekała mała niespodzianka. Dostali po unikatowym zeszycie szkolnym z logo naszego klubu na okładce oraz słodkości. Na koniec rodzice obdarowali wszystkich pysznymi lodami.

Dziękujemy za przybycie wszystkim rodzicom, babciom, dziadkom i rodzeństwu oraz sympatykom naszego klubu. Najważniejsza w tym dniu była zabawa, a jej na pewno nie zabrakło.