Wychowankowie Złotej Ostrołęki

Wychowankowie

Z wielką radością czytamy lokalne media w których informują, iż Nasi wychowankowie lub byli zawodnicy zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w dorosłej piłce. Dziś podsumujemy co tam słychać u naszych złotych chłopaków.

Konrad Woroniecki (rocznik 2000) – od ponad roku rywalizuje w dorosłej piłce na poziomie B Klasy w ULKS Ołdakach.

Jakub Żendzian (rocznik 2002) – obecny klub – MZKS 1962 Narew Ostrołęka. Debiut i premierowa bramka w seniorach w poprzednim sezonie.

Jan Białobrzeski (rocznik 2003) – po zakończonym wypożyczeniu do APN Ostrołęka (3 lata) wypożyczony w obecnym oknie transferowym do MZKS 1962 Narew Ostrołęka. Od tego sezonu stawiać będzie pierwsze kroki w seniorskiej piłce.

Miłosz Blat i Łukasz Nisiobęcki (rocznik 2002) – tego lata zamienili OTS Koronę Ostrołęka na Rzekuniankę Rzekuń i trenują pod okiem naszego trenera Bartłomieja Jezierskiego. W poprzednim roku debiutowali w seniorskiej piłce.

Szymon Kaczyński (rocznik 2002) – podobnie jak Miłosz i Łukasz debiutował w seniorach w poprzednim sezonie. Od kilku dni wypożyczony do Rzekunianki Rzekuń

Krzysztof Trzciński (rocznik 2000) – wychowanek OTS Korony Ostrołęka, ale rozwijał się przez 2 lata także w naszym klubie. Drugi sezon reprezentuje barwy Rzekunianki Rzekuń na poziomie A Klasy. W wolnym czasie asystent trenera Czarka w UKS Złota Ostrołęka rocznik 2008.

Filip Kiernozek oraz Bartosz Łaszczych (rocznik 2002) – wychowankowie UKS Narew Ostrołęka. W naszym klubie zaliczyli dwa sezony. W poprzednim roku rozegrali pierwsze mecze w dorosłej piłce. W tym sezonie Filip ma szanse wystąpić w IV Lidze w OTS Korona Ostrołęka, a Bartek będzie strzegł bramki Rzekunianki Rzekuń.

Czekamy jeszcze z niecierpliwością na pozostałych wychowanków, którzy na razie ogrywają się i szkolą w drużynach młodzieżowych Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej.

Życzymy udanych debiutów, dużo rozegranych minut i bramek w seniorskiej piłce oraz trzymamy mocno kciuki za formę, zdrowie i kto wie, może nawet kontrakt w przyszłości   ; – )

 

UKS Złota Ostrołęka